Azyl pro milence - zajímavé podnikání?

Je provozování azylu pro milence zajímavým podnikáním?

 

Motivace k zahájení provozování azylu pro milence bývá často finanční. Někdo má volné prostředky na investování a koupí si byt, několik menších bytů, nebo rovnou celý domek.

Největší zájem je o azyly pro milence v Praze.

Někdo sám navštěvoval hodinové hotely a někde nebyl spokojený, tak si zařídí vlastní azyl pro milence. Získá vhodný byt, vymaluje červenou barvou, koupí kvalitní postel s kvalitní matrací, zařídí televizi s programem pro dospělé, zajsití dostatek ložního prádla, které po každé návštěvě poctivě převléká. Případně si pak najme pomocnou sílu na vydávání klíčů, praní prádla, atd.

Někdo má volný pokoj v domku a takto si přivydělá.

Nechce na sebe ani příliš upozorňovat (co by tomu sousedé řekli) a zároveň chce být dobře dohledatelný. Proto část informací o tom kde jeho azyl pro milence je zasílá mailem, většinou jen telefonicky.

Až nás překvapilo jak moc lidé vyhledávají milenecký azyl, milenecký azyl Praha, milenecký azyl Brno, Azyl pro Milence Praha, atd.

Nyní přidáváme ty osvědčené do našeho katalogu. Pokud provozujete kvalitní azyl pro milence,  či pokud chcete začít podnikat v oboru azyl pro milence, napište nám na info@azylpromilence.cz a rádi Vám pomůžeme s propagací.

Redakce AzylProMilence.cz-

Dotazy z poradny

Otázka - zrušení inzerátu

Dobrý den, prosím nevím kde smazat inzerát, který je tu už několik let. Jelikož se cystám zrušit milenecký azyl, tak žádám o vymazání z databáze.

, 04.07.2018
Odpověď

Dobrý den,   stačí napsat na info(zavináš) azylpromilence.cz a zařídíme. Ve Vašem případě jsme tak již učinili. Ať se Vám daří!    

kolektiv www.azylpromilence.cz , 04.07.2018
Otázka - milenecký azyl

Prosím je v Hradci Králové milenecký azyl s bdsm místností a gyn křeslem? Děkuji

, 07.01.2014
Odpověď

Pěkný den Pajo, Váš dotaz není úplně běžný. Osobní zkušenost nemáme, zkuste je oslovit např zde: http://milenecky-azyl.azylpromilence.cz/kralovehradecky_kraj

kolektiv www.azylpromilence.cz , 12.01.2014
Zobrazit celou poradnu

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference