Jak vybrat Azyl pro milence

26. 03. 2012

Jak vybrat Azyl pro milence?

Reference - ideální je mít dobré doporučení na milenecký azyl od známých.

Bezpečnost - azyl po milence by měl být nadobře přístupném a příjemném místě. Pokud do hodinového hotelu přijedete vozem, ať je kde zaparkovat bez rizika nepříjmeností typu odtah.

Diskrétnost - v dobrém azylu pro milence se Vás nebudu na nic ptát. Postačí jim Vaše přezdívka a peníze uhrazené před akcí. Je příjemné mít takový azyl po milence, kde nebudete rušeni ani z ulice )už jsme viděli pokoje v mileneckém azylu, které jsu pod úrovní chodníku a je na do nich vidět z ulice. Kde sice moc lidí neprochází, ale i tak to pro introvertnější povahy není to pravé ořechové.

Doprava - dobré dopravní spojení do azylu pro milence je samozřejmě velkou výhodou a vlastní parkoviště dalším plusem.

Hygiena - převlečení povlečení po předchozích návštěvnících je hodně důležité, některé horší azyly pro milence mohou povlečení jen zastýlat.

Genius loci - pokud z místa, kde jste si azyl vybrali vášeň v dobrém slova smyslu úpolně sálá, zážitek bude stát za to :-).

Klid

Adult channel - pokud je azyl pro milence vybavený kanálem pro dospělé, je to jen dobře.

Nadstandard

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference