Jak se vybavit před návštěvou

27. 01. 2012

Jak se vybavit před návštěvou azylu pro milence?

Nálada - když se člověk rozhodne využít služeb azylu pro milence, ať si to užije :-). je to jiný picit jít do azylu pro milence, než jít na "normální rande".

Hotovost – karty neberou – co by také v azylu pro mlence psali na účtenku?

Antikoncepce (pokud nechcete právě v azylu pro milence počít)

Hračky pro dospělé -sexshopy nabízejí různou řadu sexuálních pomůcek, které pomohou si milování ať doma, nebo v mileneckém azylu pěkně užít.

Notebook s lechtivým DVD – pokud nemají v hodinovém hotelu televizi s programy pro dospělé, pak sičlověk může pomoci vlstním notebookem s vlastním, samozřejmě legálním obsahem.

Případně vlastní povlečení  - pokud Vám to za to stojí, můžete se vybavit pro všechny případy i vlastním povlečením - hlavně pokud jste do mileneckého azylu přijeli autem a chcete mít naprostou hygienickou jistotu

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference