Houpačky pro velký holky

Naše erotická houpačka „Houpačka pro velký holky“ vznikala pro páry, které "to" stále baví, ale bolesti kyčlí a kloubů je ruší od erotických zážitků. Naši houpačku jsme začali nabízet mileneckým párům, které navštěvují náš Penzion Klídek stejně tak jako jiné penziony. My jsme tomu ale šli naproti. Chceme, aby se k nám vraceli a byli u nás spokojeni. To se povedlo, houpačka se stala oblíbenou hračkou párů, které u nás vyhledávají milenecký azyl. A proto jsme šli ještě dál a rozhodli se představit naši houpačku na Erofestu 2016, kde se velmi líbila, převážně příznivcům BDSM. Možná proto, že jsme použili řetězy, které poskytují pomocí karabin rychlou změnu výšky houpačky, a pouta na řetízcích pro upevnění nohou, které poskytují pohodlí ženám. Pro nezasvěceného by to mohlo opravdu vypadat, že je to BDSM pomůcka. V každém případě k nám do penzionu začalo jezdit více párů, většina z nich se vrací opakovaně. My se snažíme pro ně připravit další a další novinky. Ty jsou ale zatím pro naše nové hosty milým překvapením. Prozradit můžeme, že na své si u nás přijdou i milovníci BDSM.

S naší erotickou houpačkou, která nabízí rozmanitost sexuálních poloh, dáte Vašemu sexuálnímu životu nový nádech. Ocení ji ženy, které nebudou tlačit žádné nepříjemné popruhy a můžou se zcela oddávat „houpání“. Ocení ji také muži, které nebudou bolet ani kolena ani kyčle. K houpačce doporučujeme připnout pouta na řetízku, do kterých si žena může nechat připevnit nohy. Díky tomu se žena může úplně uvolnit, muž má krásný výhled na partnerčin klín, má volné ruce k další stimulaci, může dosáhnout hlubšího a intenzivnějšího zážitku.

Více informací pro Vás připravujeme na nových webových stránkách www.houpackyprovelkyholky.cz

 

Hlubší průnik, rozmanitost sexuálních poloh, krásný „výhled“ na partnerku, volné ruce k další stimulaci, výškové nastavení dle postavy, to jsou další z výhod soulože na naší houpačce pro velký holky.

Dotazy z poradny

Otázka - zrušení inzerátu

Dobrý den, prosím nevím kde smazat inzerát, který je tu už několik let. Jelikož se cystám zrušit milenecký azyl, tak žádám o vymazání z databáze.

, 04.07.2018
Odpověď

Dobrý den,   stačí napsat na info(zavináš) azylpromilence.cz a zařídíme. Ve Vašem případě jsme tak již učinili. Ať se Vám daří!    

kolektiv www.azylpromilence.cz , 04.07.2018
Otázka - milenecký azyl

Prosím je v Hradci Králové milenecký azyl s bdsm místností a gyn křeslem? Děkuji

, 07.01.2014
Odpověď

Pěkný den Pajo, Váš dotaz není úplně běžný. Osobní zkušenost nemáme, zkuste je oslovit např zde: http://milenecky-azyl.azylpromilence.cz/kralovehradecky_kraj

kolektiv www.azylpromilence.cz , 12.01.2014
Zobrazit celou poradnu

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference