Jak odpovídat na poptávky na AzylProMilence.cz

Pokud provozujete azyl pro milence a uvidíte poptávku z Vašeho okolí, u ní se nezobrazuje mail z bezpečnostních důvodů. Redakce jeje má samozřejmě k dispozici. PRoto doporučujeme:

Vložte firmu zda: http://azylpromilence.cz/firma/nova-firma

 

a do poznámek napište, že máte zájem kontaktovat majitele toho a toho inzerátu.

Vždy ověřujeme oexistenci kontaktů - hlavně kontaktního mailu. Pokud pošleme mail na kontaktní mail a nepřijde nám odpověď, azyl pro milence prostě neuveřejníme.

Po ověření, že Vámi zadané údaje existují Vaš azyl pro milence vložíme a pošleme o něm informaci tomu, kdo vložil poptávku.

Pokud provozujete azyl pro milence a vložíte inzerát, prosím zaregistrujte se i do přehledně regionálně členěného katalogu mileneckcýh azylů - odkaz je výše uvedený. Najdou Vás tak Ti, kteří hledají dle kraje, okresu, či města.

Přejem všem hodně štěstí při nalezení vhodného azylu.

 

Tým AzylProMilence.cz

 

 

Dotazy z poradny

Otázka - zrušení inzerátu

Dobrý den, prosím nevím kde smazat inzerát, který je tu už několik let. Jelikož se cystám zrušit milenecký azyl, tak žádám o vymazání z databáze.

, 04.07.2018
Odpověď

Dobrý den,   stačí napsat na info(zavináš) azylpromilence.cz a zařídíme. Ve Vašem případě jsme tak již učinili. Ať se Vám daří!    

kolektiv www.azylpromilence.cz , 04.07.2018
Otázka - milenecký azyl

Prosím je v Hradci Králové milenecký azyl s bdsm místností a gyn křeslem? Děkuji

, 07.01.2014
Odpověď

Pěkný den Pajo, Váš dotaz není úplně běžný. Osobní zkušenost nemáme, zkuste je oslovit např zde: http://milenecky-azyl.azylpromilence.cz/kralovehradecky_kraj

kolektiv www.azylpromilence.cz , 12.01.2014
Zobrazit celou poradnu

O nás

Internetové stránky AzylProMilence.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. Každý azyl pro milence RUČNĚ ověřujeme a řadíme do příslušného kraje a okresu.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.azylpromilence.cz pište na info@azylpromilence.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference